تماس با ماباشگاه طلا و جواهرتابلو طلاTABLOTALA Club
صفحه اصلی طلا سکه نقره جواهر صرافی ساعت   صفحه اصلی قیمت ها چهارشنبه - ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۲
راهنمای عضویت در باشگاه فروشندگان طلا و جواهر
عضویت در باشگاه فروشندگان طلا و جواهر شامل مراحل زیر می باشد و این مراحل باید به ترتیب نمایش داده شده توسط تمامی درخواست دهندگان عضویت در باشگاه طی شود.
ثبت درخواست عضویت
در این مرحله بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از فرم درخواست عضویت مشخصات مربوط به درخواست عضویت خود شامل سه بخش، مشخصات فروشگاه، مشخصات مدیریت فروشگاه و مشخصات عضویت را در سیستم ثبت نمایند. با توجه به نمایش مشخصات ثبت شده در فرم درخواست عضویت در صفحه اختصاصی هر فروشگاه، درخواست دهنده می تواند مشخص نماید که کدامیک از این مشخصات در صفحه مورد نظر نمایش داده شود.

تایید شماره تلفن همراه
پس از تایید پست الکترونیک، یک پیام کوتاه شامل کد تایید شماره تلفن همراه برای درخواست دهنده ارسال خواهد شد که پس از دریافت این پیام، درخواست دهنده می تواند با مراجعه به صفحه تایید شماره تلفن همراه و با استفاده از کد ارسال شده، شماره تلفن همراه خود را تایید نماید. همچنین در صورت عدم دریافت پیام مورد نظر توسط درخواست دهنده، امکان ارسال مجدد پیام در صفحه مورد نظر در نظر گرفته شده است.

بررسی درخواست توسط مدیران تابلو طلا
پس از طی مراحل فوق توسط درخواست دهنده، مشخصات درخواست ثبت شده توسط مدیران تابلو طلا در اولین فرصت بررسی شده و در صورت تایید درخواست، عضویت مورد نظر در سایت فعال شده و مشخصات فروشگاه در لیست فروشگاه های ثبت شده در باشگاه فروشندگان طلا و جواهر نمایش داده خواهد شد. همچنین عضو مورد نظر می تواند با مراجعه به باشگاه و استفاده از فرم ورود به عضویت، وارد عضویت خود در سایت شده و از امکانات اعضای باشگاه استفاده نماید.

 
ورود به عضویت
شماره موبایل:
کلمه عبور: