تماس با ماباشگاه طلا و جواهرتابلو طلاTABLOTALA Club
صفحه اصلی طلا سکه نقره جواهر صرافی ساعت   صفحه اصلی قیمت ها جمعه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
ثبت عضویت جدید در باشگاه
در صورت تمایل به عضویت در باشگاه فروشندگان یا مشتریان تابلوطلا می توانید با استفاده از دو گزینه زیر نوع عضویت خود را در سایت انتخاب نموده و فرم مربوطه را کامل نمایید. توضیحات کلی در ارتباط با امکانات و قابلیت های هر نوع عضویت در ادامه نمایش داده شده است.

ثبت درخواست عضویتعضویت های فروشگاهی
این عضویت مخصوص فعالان صنف طلا، جواهر، سکه، ارز و ساعت بوده و فروشندگان پس از ثبت و فعال کردن عضویت خود در سایت می توانند اطلاعات اختصاصی سایت تابلوطلا شامل اخبار اقتصادی و آخرین قیمت ها را به صورت زنده مشاهده نمایند. جهت استفاده از این نوع عضویت ثبت مشخصات فروشگاه مرتبط الزامی بوده و همچنین اعضا پس از استفاده از دوره تست مربوط به امکانات عضویت در صورت تمایل به استفاده از عضویت مورد نظر باید حتما نسبت به پرداخت هزینه اشتراک اقدام نمایند. مراحل ثبت عضویت های فروشگاهی در سایت عبارتند از:
  • ثبت درخواست عضویت
  • تایید شماره تلفن همراه
  • بررسی درخواست توسط مدیران تابلو طلا

ثبت درخواست عضویتعضویت های مشتری
این نوع عضویت جهت استفاده مشتریان فروشگاه های ثبت شده در سایت ایجاد شده است. اعضای مشتری می توانند در باشگاه مشتریان هر کدام از فروشگاه های ثبت شده در سایت ثبت نام نموده و پس از آن لیست اطلاعات، خدمات، محصولات و قیمت های اختصاصی فروشگاه را مشاهده نمایند. این نوع عضویت کاملا رایگان بوده و هر عضویت می تواند در باشگاه مشتریان هر تعداد فروشگاه ثبت شده در سایت به صورت نامحدود عضو شده و از امکانات مربوط به اعضای باشگاه مشتریان آن فروشگاه ها استفاده نماید. مراحل ثبت عضویت های مشتری در سایت عبارتند از:
  • ثبت درخواست عضویت
  • تایید شماره تلفن همراه
 
ورود به عضویت
شماره موبایل:
کلمه عبور: